logo
"Mirusysis, jei gerbiame jo atminimą, tampa brangesnis ir galingesnis už gyvą žmogų."
Antuano de Sen Egziuperi
"Mirusysis, jei gerbiame jo atminimą, tampa brangesnis ir galingesnis už gyvą žmogų."
Antuano de Sen Egziuperi
"Mirusysis, jei gerbiame jo atminimą, tampa brangesnis ir galingesnis už gyvą žmogų."
Antuano de Sen Egziuperi

Atsiliepimai
  G. Genienė, Kelmės rajonas.

  Gyvename toli nuo Tėviškės. Dažnai negalime nuvažiuoti prižiūrėti artimųjų kapų. Nutarėme kapavietę uždengti plokštėmis. Ieškojome ilgai interneto svetainėje. Teko daug su kuo bendrauti. Peržiūrėjus fotografijas paminklai-kapams.lt internetinėje svetainėje nusprendėme, kad radome, ko ilgai ieškojome. Su įmonės vadovu bendravome telefonu. Mums pageidaujamą papildomą informaciją atsiųsdavo į gmailą.
  Labai kruopščiai atlikti darbai, o svarbiausia už prieinamą kainą. Labai esame dėkingi šiai įmonei ir jos vadovui T.Gulbinui. Dar kartą ačiū už puikiai atliktą darbą! Sėkmės Jums darbuose.

  Samanta Bartkiene, Airija.

  Norejau dar karta padekoti uz puikiai atlikta darba. Is pradziu buvo siek tiek nejauku uzsakyti paslaugas, nes gyvename Airijoje,bet pradejus bendrauti elektroniniu budu neliko abejoniu,kad galima pasitiketi ir darbai bus atlikti. Likome be galo patenkinti pradedant maloniu bendravimu ir baigiant laiku padarytu graziu darbu. Aciu dar karta visam kolektyvui ir visokeriopos sekmes ateity.

  Jusu kliente is Airijos Laima

  Esu labai patenkinta šios įmonės darbu. Mano teveliu kapams buvo reikalingas remontas, susiradau šia įmonę internete. Kadangi pati gyvenu Airijoje man buvo svarbu rasti sąžiningus žmones, kurie atliktu darbą be priekaištų. Ir tikrai esu labai dėkinga šiai įmonei ir jos vadovui. Rekomendavau juos ir savo pusseserei. Ačiū didelis už puikiai atliktą darbą.

  Olga

  Abu darbai atlikti laiku, nepriekaištingai ir už prieinamą kainą. Esu labai patenkinta ir rekomenduoju jūsų įmonę. Sėkmės ateityje.

  Renata Miniauskiene

  Labai puikus aptarnavimas, laiku padaryti darbai ir labai atsakingai. Kolektyvas patikimas nes paslaugas užsisakėme is UK ir bendravome tik telefonu. Supratingi, nes paminklą gavome išsimokėtinai be jokių pabrangimo mokesčių, tiesiog nuostabus ir patikimas kolektyvas kuris nenuvylė sunkiu momentu. Dėkojame už jūsų gera širdį ir linkime sėkmes.

  Kristina Kuznecovienė, Telšiai

  Įmonę rinkomės labai atsakingai. Apklausėme daugiau nei penkias įmones. Domėjomės kaina, medžiagomis, terminais. Taip pat buvo svarbus vaizdas. Peržiūrėję fotografijas paminklai-kapams.lt internetinėje svetainėje supratome, kad sutampa įsivaizdavimas, kaip turi atrodyti šeimos kapas. Ir likome labai patenkinti atliktais darbais. Optimaliausias kainos ir kokybės santykis. Rezultatas viršijo lūkesčius. Profesionalai, kuriais galima pasitikėti. Dar kartą ačiū!

  E. Norkienė, Šiauliai (Ginkūnų kapinės)

  Noriu pagirti ir padėkoti šiems meistrams už puikiai sutvarkyta artimųjų kapavietę. Viskas buvo atlikta nepriekaištingai ir laiku. Dėkui ir sėkmės Jums.

  A. Grinienė, Šiauliai

  Laba diena,
  Dėkoju šiai firmai už kokybišką kapo uždengimą granito plokštėmis. Šį rudenį buvome išsirinkę gana brangų kapo dengimo variantą, tačiau po pokalbio su meistru tapo aišku, jog nebūtina permokėti norint įsigyti kokybiškas skandinaviško granito plokštes. Taipogi likome patenkinti plokščių montavimo darbais. Galiu drąsiai teigti, jog atsakomybė išskirtinis šios įmonės bruožas.
  A. Grinienė

  Linas

  Atsakingi ir rimti meistrai, malonus ir dalykinis bendravimas. Tai leido mums greitai susidaryti bendrą vaizdą, kaip turi atrodyti mūsų tvarkoma kapavietė. Kapų tvarkymo atlikimo terminas buvo įgyvendintas dienų tikslumu.
  Rekomenduoju rinktis šiuos meistrus jei nenorite papildomo galvos skausmo, viskas atliekama kokybiškai ir už priimtiną kainą.
  Didžiulis dėkui jums.

  V. Danilenko, Airija

  Aš patenkintas šios įmonės darbu. Kapavietę reikėjo uždengti plokštėmis. Susiradau šią įmonę internete. Kadangi pats gyvenu Airijoje man buvo svarbu rasti sąžiningus žmones, kurie atliktu darbą be problemų ir laiku, o svarbiausia už prieinamą kainą. Esu labai dėkingas šiai įmonei ir jos vadovui T.Gulbinui. Ačiū didelis už puikiai ir laiku atliktą darbą.

  T. Jurevic

  Kapavietę buvau nusprendęs uždengti granito plokštėmis. Šią įmonę rekomendavo giminaičiai kurie taipogi tvarkėsi kapavietę šioje įmonėje. Kadangi pats esu užimtas žmogus svarbu buvo rasti sąžiningus žmones, kurie atliktu darbą tinkamai ir sutartu laiku. Noriu nuoširdžiai padėkoti už atliktus darbus įmonės vadovui.

  Liepa

  Labai norėčiau padėkoti šiai įmonei, kuri rugsėjo mėnesį sutvarkė mano mamos kapavietę. Labai malonus ir profesionalus aptarnavimas. Tikrai manau, kad darbuotojai turi būti būtent tokie. Kuo daugiau tokio aptarnavimo ir profesionalių patarimų tuo lengviau man buvo išsirinkti patį paminklą ir granito spalvą. Ačiū ir sėkmės darbuose.

  Telefonas užsakymams

  Mob. tel.: +370 673 13 301

  El. paštas: info@paminklai-kapams.lt

  Adresas užsakymams

  K. Donelaičio g. 81, Šiauliai, Lietuva, 78120

  Informacija: Prieš atvykstant prašome pasiskambinti, nes galime būti išvykę.

  Paminklų gamyba užsiimame jau beveik dešimt metų. Mūsų akmendirbiai pagamins įvairiausių tipų, akmens spalvų ir dydžių paminklus bei kitus kapams papuošti reikalingus aksesuarus. Pasirūpiname visomis su paminklų projektavimu, pastatymu bei kapų priežiūra smulkmenomis. Paslaugas teikiame greitai ir kokybiškai ir už protingą kainą.

  Paminklai

  Dėmesio: Kinietiškais paminklais griežtai neprekiaujame!