logo
"Mirusysis, jei gerbiame jo atminimą, tampa brangesnis ir galingesnis už gyvą žmogų."
Antuano de Sen Egziuperi
"Mirusysis, jei gerbiame jo atminimą, tampa brangesnis ir galingesnis už gyvą žmogų."
Antuano de Sen Egziuperi
"Mirusysis, jei gerbiame jo atminimą, tampa brangesnis ir galingesnis už gyvą žmogų."
Antuano de Sen Egziuperi

Paminklai ir kapų tvarkymas Šiauliuose

Paminklai ir kapų tvarkymas

Paminklai, antkapiai, kapų tvarkymas, paminklų gamyba, paminklų kainos, dekoratyvinė granito skalda

Netekus artimojo kapų tvarkymas tampa svarbiu klausimu. Be abejonės, norime tinkamai jį pagerbti, todėl stengiamės jo atminimą įamžinti gražiai sutvarkydami ir nuolat prižiūrėdami jo kapą. Nuo senų senovės žinoma, jog kapavietę įprasta žymėti paminkliniu akmeniu (kitaip vadinamu antkapiu) ir dekoratyvine skalda, tokia tradicija išlikusi ir iki šių laikų. Tiesa, dabar šiai tradicijai skiriama žymiai daugiau dėmesio – domimasi paminklų gamyba, naudojamo granito ir marmuro kokybe ir įvairiais kapavietės puošimo elementais (granitinės širdys, granitinės gėlės ir t. t.). Vis dažniau granito plokštės naudojamos kapui uždengti. Kapų tvarkymas tampa dar mažiau laiko ir pastangų reikalaujanti veikla.

 

 Mes žinome, kad kapavietė (kapas) – reikšminga ir svarbi mirusiųjų pagerbimo vieta, suprantame, jog tai vienintelis būdas iškeliavusiems amžinybėn parodyti meilę ir atiduoti pagarbą, todėl jau daugiau nei dešimt metų stengiamės padėti Jums kapavietės (kapo) tvarkymą atlikti nepriekaištingai. Tereikia paskambinti ir susitarti dėl susitikimo laiko.

Mūsų pastangos ir ilgametė patirtis leidžia greitai ir už patrauklią kainą atlikti visus kapų tvarkymo darbus. Esame kvalifikuoti ir puikiai įvaldę įvairius akmens darbus – granito apdirbimą, raidžių  kalimą ant granitinio paminklo, granito šlifavimą ir kitus. Mūsų idėjos, kaip išskirtinai papuošti ar sutvarkyti kapą, yra papuošusios ne vienas Lietuvos miesto kapines. Jus pakonsultuosime ir atsakysime į visus rūpimus klausimus.
Atvykę pas mus rasite itin platų paminklų ir jų gaminių pasirinkimą, todėl galėsite išsirinkti Jūsų širdžiai tinkamiausią variantą arba pateikti mums individualią paminklo viziją (tipą, spalvą, dydį ir pan.), o mes įdėsime visas pastangas, kad ją įgyvendintume. Deja, pokalbis telefonu mažiau naudingas, bet pradžiai tai puikus sprendimas. Kartu mes galime atrasti geriausią sprendimą Jums!

Dėmesio: Kiniškais paminklais griežtai neprekiaujame ir negaminame paminklų iš kiniško akmens.

Mūsų teikiamos paslaugos

Paminklo pasirinkimas, kapo tvarkymas (kapavietės įrengimas) ir jo priežiūra – individualus ir asmeniškas procesas. Kiekvienas amžinybėn iškeliavusiajam nori skirtingai parodyti savo meilę ir rūpestį, atiduoti pagarbą, todėl ir paminklų, ir su kapaviete (kapu) susijusių paslaugų užsakymai pasitaiko labai įvairūs. Žinodami tai, mes siūlome itin platų savo paslaugų spektrą:

– Individualūs ir jau pagaminti paminklai (antkapiai), paminklų projektavimas, paminklų gamyba, paminklų pastatymas;
– Kapų tvarkymas, puošimo ir priežiūros darbai bei prekyba įvairiais paminklų, granito plokščių ir kapaviečių dengimo priedais (kapo dengimas), papuošimais iš bronzos;
– Kapų dengimas granito plokštėmis, granito plokštės pardavimas, kapų dengimas Šiauliuose ir ne tik, specialiomis kapavietėms skirtomis granito ir marmuro plokštėmis, trinkelėmis, plytelėmis ir kt. medžiagomis;
– Paminklo projekto derinimas su kapinių administracija;
– Kapavietės pamatų liejimas;
– Granito suoliukų ir „bortelių“, skirtų kapams, gamyba;
– Užrašo ant paminklo iškalimas;
– Paminklų priedų iš bronzos montavimas ant esamų paminklų;
– Antkapinių skulptūrų projektavimas, gamyba ir montavimas;
– Paminklų renovacijos darbai;

Sprendžiant paminklo pasirinkimo ar kapų tvarkymo klausimus, visuomet stengiamės patarti ir rekomenduoti tokius sprendimus, kurių dizainas geriausiai atspindėtų ir įprasmintų mirusiojo asmenybę, nuveiktus darbus ar nuopelnus. Ir visa tai mes galime įgyvendinti bet kuriame Lietuvos kampelyje.

Visų, užsisakiusių paminklą, laukia DOVANA kapo papuošimui, kurios vertė 50 Eur.

Kodėl verta rinktis mus?

Savo didžiausiu privalumu laikome kruopštumą ir darbų ilgaamžiškumą – paminklai gaminami (antkapiai ir jų priedus) tik iš kokybiško granito (nenaudojame kiniško akmens ir dirbame tik su kokybiškomis ir ilgalaikėmis medžiagomis – europietišku marmuru ir granitu).

Pasirinkę sutvarkyti savo artimojo kapą pas mus, nenusivilsite nei mūsų granito gaminių kokybe, nei jų montavimu. Ilgametė patirtis (daugiau nei 10 metų) akmens apdirbimo srityje užtikriną aukštą kokybę. 

Stengiamės per kuo trumpesnį laikotarpį atlikti užsakymą, tačiau išlaikome kokybės standartą (kokybės reikalavimus).

Lankstus darbo grafikas leidžia su Jumis susitikti Jums patogiausiu metu.

Jus tikriausiai kamuoja klausimai: ar kokybiškai bus atlikti darbai? Ar gaminių ir darbų kokybė atitiks Jūsų lūkesčius? Kiek kainuoja kapavietės įrengimas? Kokie gali būti paminklai? Kokios jų  kainos ir t. t. Tai dažni klausimai, į kuriuos atsakymus rasite atvykę pas mus.

Be to mes taip pat užtikriname:
– Operatyvumą – užsakymus stengiamės įvykdyti greitai ir atsakingai;
– Patenkintus lūkesčius – jei mūsų kataloge neradote sau patikusio paminklo, galime pagaminti paminklą pagal Jūsų pateiktą brėžinį ar projektą;
– Sąžiningumą ir malonų bendradarbiavimą – visada suteiksime išsamią informaciją Jums rūpimais klausimais;
– Gerą kokybės ir kainos santykį;

– Konsultacijas telefonu;
– Patogumą – susitikti su Jumis galime Jums patogiu metu;

Parodykite amžinybėn iškeliavusiam artimajam rūpestį ir meilę paversdami jo kapą išskirtine ir širdžiai miela vieta – pasinaudokite mūsų siūlomomis profesionaliomis paslaugomis.

Dėmesio: Yra galimybė už paminklus atsiskaityti lizingo būdu (išsimokėtinai).

Telefonas užsakymams

Mob. tel.: +370 673 13 301

El. paštas: info@paminklai-kapams.lt

Adresas užsakymams

K. Donelaičio g. 81, Šiauliai, Lietuva, 78120

Informacija: Prieš atvykstant prašome pasiskambinti, nes galime būti išvykę.

Paminklų gamyba užsiimame jau beveik dešimt metų. Mūsų akmendirbiai pagamins įvairiausių tipų, akmens spalvų ir dydžių paminklus bei kitus kapams papuošti reikalingus aksesuarus. Pasirūpiname visomis su paminklų projektavimu, pastatymu bei kapų priežiūra smulkmenomis. Paslaugas teikiame greitai ir kokybiškai ir už protingą kainą.

Paminklai

Dėmesio: Kinietiškais paminklais griežtai neprekiaujame!