paminklas

"Mirusysis, jei gerbiame jo atminimą, tampa brangesnis ir galingesnis už gyvą žmogų."

Antuano de Sen Egziuperi

paminklas

"Mirusysis, jei gerbiame jo atminimą, tampa brangesnis ir galingesnis už gyvą žmogų."

Antuano de Sen Egziuperi

paminklas

"Mirusysis, jei gerbiame jo atminimą, tampa brangesnis ir galingesnis už gyvą žmogų."

Antuano de Sen Egziuperi

Apie mus

Home / Apie mus

Apie mus

Paminklų, antkapių bei jų priedų projektavimas ir gamyba

Dėmesys ir meilė turi būti tinkamai parodomi ne tik gyviesiems, bet ir amžinybėn iškeliavusiems artimiesiems. Ir tai padaryti tėra vienintelis būdas – sutvarkyti jų kapą, pastatyti paminklą ir nuolat jį prižiūrėti.
Ankstesniais laikais vyravo tendencija projektuoti ir statyti kuo didesnius, masyvesnius paminklus, tačiau ilgainiui ši tendencija kito ir šiuo metu populiariausi ir dažniausiai projektuojami ir gaminami nedideli, kuklūs bei elegantiški paminklai, atstovaujantys klasikiniam stiliui. Vis dėlto, net laikantis vyraujančių mados tendencijų, kiekvienas norėtų, kad jų paminklas išsiskirtų iš kitų, būtų gražus ir pagamintas su meile. Mūsų meistrai šioje srityse dirba daugiau nei 10 metų, todėl visada atranda ir pasiūlo geriausiai kliento norus pateisinantį paminklo, antkapio ir jų priedų projektą. Galime sukurti įvairių dydžių paminklus – tiek sudėtingų ir unikalių formų, tiek nedidelius, kuriuose išgraviruoti mirusiojo duomenys, apipavidalinti įvairiais elementais, t. y. kryžiukais, bronziniais elementais, šventųjų skulptūromis ir pan.

Mes projektuojame ir gaminame:
- Vienos dalies paminklus
- Dviejų dalių paminklus
- Trijų dalių paminklus
- Plokštėmis dengtus kapus
- Įvairius paminklų ir antkapių priedus – bronzinius elementus, skulptūras, granito suoliukus ir bortelius

Paminklų, antkapių bei jų priedų projektavimas ir gamyba reikalauja specialių žinių ir ilgamečių įgūdžių, kruopštumo ir pastangų, todėl šį darbą geriausiai atlikti gali tik patyrę paminklų ir antkapių gamintojai. Tiesa, neretai pagrindinis klientų klausimas būna – kiek visa tai kainuos. Tačiau vienareikšmio atsakymo nėra, nes viskas priklauso nuo pasirinktos akmens rūšies, paminklo dydžio, formos, montavimo metodų ir kitų veiksnių. Kuo didesnis ir įmantresnis paminklas, tuo didesnė jo kaina ir ilgesnis gaminimo laikas. Įprastai paminklai pagaminami per 2–4 savaites, o jų elementai ir priedai (pavyzdžiui, raidžių graviravimas) per kelias dienas.

paminklu gamyba 150x150 - Apie musKodėl verta rinktis mus?

Užtikriname klientams patogų pristatymą – pagamintus paminklus pristatome visoje Lietuvoje
- Esame kvalifikuoti – mūsų veikla nukreipta į nepriekaištingą paminklų projektavimą ir gamybą
- Dirbame tik su kokybiškomis medžiagomis – granitu ir marmuru
- Turime sukaupę ilgametę patirtį – galime ne tik įgyvendinti Jūsų idėjas, bet ir duoti vertingų patarimų, suteikti kokybiškų konsultacijų
- Gaminame įvairaus profilio – tipo, spalvos, dydžio ir pan. – paminklus, antkapius ir jų priedus
- Stengiamės, kad klientai būtų visapusiškai patenkinti suteikta paslauga ir paliktų geras rekomendacijas

Manome, jog neįvykdomų užsakymų nėra, todėl suprojektuosime ir pagaminsime paminklą, antkapį ir jų priedus pagal jūsų norus, parinksime kokybiškas ir Jūsų atveju tinkamiausias medžiagas, pasistengsime, jog kaina būtų priimtina ir negąsdinanti. Tad jei susidomėjote ir turite klausimų apie paminklų ir antkapių projektavimo ir gamybos paslaugas, maloniai prašome kreiptis. Lauksime Jūsų skambučio ar vizito!

lt_LTLietuvių kalba
ru_RUРусский en_GBEnglish (UK) lt_LTLietuvių kalba